+90 850 302 02 32

Hakkımızda

Hakkımızda

HAYALNET Firmamız

26.08.2016 tarihinde Hayalnet Telekomünikasyon iletişim A.Ş. olarak daha da kurumsal bir hale gelmiştir. Çetinkaya Elektronik Olarak 2004 Yılında Kurulmuştur. 09.11.2010 Tarihinde Firmamız Kurumsal Kimlik takınarak Hayalnet Telekomünikasyon iletişim san.tic.ltd.şti.adını almıştır.Bilgi Beceri ve Geliştirici ruhumuz ile her zaman bir üst seviye ye çıkma gayretinde olan firmamız 12.11.2013 Tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı ( ISS ) , olarak yetkilendirilmiştir. ISP Lisansı Sahibi Olduktan Sonra Firmamız Türk Telekom A. Ş. Toptan Satış Direktörlüğü ile Anlaşma Sağlamış Olup Sektöre HayalNET xDSL Ürünleri ile Sizlere Merhaba demiştir. HayalNet Olarak Kablosuz internet pazarında Payını kısa sürede yükseltmeyi hedeflemiş olan şirketimiz 2013 Yılı itibariyle Ankara ili Haymana ve Gölbaşı ilçesinde. Konya ili geneli öğrenci yurtlarında aksaray ili öğrenci yurtlarunda İstanbul ili ögrenci yurtlarunda Kablosuz internet Hizmetiyle internet hizmeti sunabilmek için WiFi Altyapısını Oluşturma ve Güçlendirme Çalışmalarına Başlamıştır. Genişleyen Kapsama alanıyla Mobilitesini arttırıp Abonelerine Yüksek Kalite Standartlarında internet erişimi sağlamayı Hedeflemiştir.

  • Güvenilirlik: Yanlışsız ve dürüst çalışma anlayışını iş ahlakımıza yansıtarak , beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözlerin gereklerini yerine getirebilmek. Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye): Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.
  • Çözüm Odaklılık: Profesyonel duruşlar sergileyerek, ekip çalışmasından doğacak sinerji ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.
  • Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek fark yaratarak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.
  • Esneklik: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.
Daha Fazlası