+90 850 302 02 32

S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR


HayalNet Telekom; Düşük Maliyette, Yüksek Hızlarda, Limitsiz ve kotasız, Hiç bir altyapı kullanmadan tamamıyla kablosuz yoluyla internet hizmeti sunan bir firmadır. Kablosuz internetin Sağlıklı bir şekilde çalıştığını test etmek için keşif ekibimiz profesyonel cihazlar ile bulunduğunuz konuma gelir. Profesyonel kablosuz alıcımızı internet santralimizi görecek şekilde konumlandırıp montajı sağlanır. Bu duruma göre çatınız ve ya balkonunuz olabilir. Kablosuz alıcıdan kablo ile evinize girilir. Evinize giriş, telefon hattı veya uydu kablo yolları olabilmektedir. Bu kablonun ucunda internet hazır halde bulunmaktadır. Evinize Getirdiğimiz internet kablosunu ?Acces Point? veya ?Modem? Cihazına bağlayarak internetin tüm evin kullanımına açmaktayız. Dilediğiniz Paketi seçip ücretini ödediğiniz anda internetiniz hemen kullanıma açılır.

Tarifeki fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

İnternet Paketlerimizin Tümü Kotasız ve Limitsizdir.

HayalNet İnternet Hizmetinde telefon hattına ihtiyaç yoktur.

Fatura ödeme sayfasından, güncel ödenmemiş faturalarınızı veya ödemesini yapmak istediğiniz faturayı kredi kartınızla kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Evet yasaldır. HayalNet Telekomünikasyon iletişim Ltd. Şti. Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK)?dan İnternet Servis Sağlayıcı Lisansına sahip bir firmadır.

HayalNet Telekom 2013 yılında kurulan bir firma olduğundan reklam ve duyuruya sıcak bakmamaktadır. Reklam ve duyuruların sonucu oluşabilecek Müşteri Kurulum taleplerini karşılayamamaktan korkup, Vizyonumuz gereği müşteriyi mağdur etmeyip müşteri memnuniyetini sağlamaktır.