+90 850 302 02 32

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada HayalNet Telekom bloğu kullanılarak oluşturulmuş örnek bir soru cevap sayfası görmektesiniz.

HayalNet Nedir ? Nasıl Çalışır ?

HayalNet Telekom; Düşük Maliyette, Yüksek Hızlarda, Limitsiz ve kotasız, Hiç bir altyapı kullanmadan tamamıyla kablosuz yoluyla internet hizmeti sunan bir firmadır. Kablosuz internetin Sağlıklı bir şekilde çalıştığını test etmek için keşif ekibimiz profesyonel cihazlar ile bulunduğunuz konuma gelir. Profesyonel kablosuz alıcımızı internet santralimizi görecek şekilde konumlandırıp montajı sağlanır. Bu duruma göre çatınız ve ya balkonunuz olabilir. Kablosuz alıcıdan kablo ile evinize girilir. Evinize giriş, telefon hattı veya uydu kablo yolları olabilmektedir. Bu kablonun ucunda internet hazır halde bulunmaktadır. Evinize Getirdiğimiz internet kablosunu ?Acces Point? veya ?Modem? Cihazına bağlayarak internetin tüm evin kullanımına açmaktayız. Dilediğiniz Paketi seçip ücretini ödediğiniz anda internetiniz hemen kullanıma açılır.

Tarifedeki fiyat dışında ekstra bir ücret çıkarmı ?

Tarifeki fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

Kota Varmı ? Varsa Ne Kadar ?

İnternet Paketlerimizin Tümü Kotasız ve Limitsizdir.

Abonelik için telefon hattım yok bunun için ne yapmalıyım ?

HayalNet İnternet Hizmetinde telefon hattına ihtiyaç yoktur.

Online İşlem Merkezi sayfasından faturamı ödeyebilir miyim?

Fatura ödeme sayfasından, güncel ödenmemiş faturalarınızı veya ödemesini yapmak istediğiniz faturayı kredi kartınızla kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Kablosuz İnternet Yasal mı?

Evet yasaldır. HayalNet Telekomünikasyon iletişim Ltd. Şti. Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK)?dan İnternet Servis Sağlayıcı Lisansına sahip bir firmadır.

Basında, Televizyonda neden HayalNet in reklamını, haberini görmüyorum ?

HayalNet Telekom 2013 yılında kurulan bir firma olduğundan reklam ve duyuruya sıcak bakmamaktadır. Reklam ve duyuruların sonucu oluşabilecek Müşteri Kurulum taleplerini karşılayamamaktan korkup, Vizyonumuz gereği müşteriyi mağdur etmeyip müşteri memnuniyetini sağlamaktır.